KONST / Litografier / Färglitografi 8641345

nr 864 1345

Färglitografi

Hans Arnold (1925-2010), Jättar, signerad. , 161/360, motivet: 47x34

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2013
kl 19:06:15

6/12 17:20:58 1      600 kr
9/12 19:01:15 2      Vinnande bud